Seznam řemeslníků

Na našem webu je celkem 3091 poptávek,
jejichž finanční hodnota je 549 036 211

Najít kvalitního řemeslníka je k nezaplacení - u nás je to zdarma

Přihlášení firem
Registrovat se

Tip: napište pár písmen a vyberte si z nabídnutých kategorií.

 

Přehled oborů poptávek

 • "Olomouc – Firma Okno-servis – pan Pavel Vybíral po mně dnes (8.1.2013) při mém telefonickém dotazu žádal 150,– Kč (!) za nákup 10 kusů náhradních plastových úchytek na řetízky žaluzií. Tytéž jsem později koupila jinde, kus za tři koruny. Nechávám bez komentáře. "

  Jana2013

 • "Chci vyjádřit svou plnou spokojenost s vaším webem, který mi pomohl s prací na rekonstrukci elektrického rozvodu (Cu místo Al) spolu s rekonstrukcí 2 pokojů (stěny - štuk+vymalování, plovoucí podlaha). Rychlá odpověď na poptávku, rychlé provedení, koordinovaná práce i přes víkend. Vím kam se příště obrátit v případě podobných úprav v bytě."

  Jaroslav Král, Praha - Jižní Město

 • "Po dlouhém čase stráveném vyhledáváním u počítače jsem si již nevěděla rady. Objevila jsem však web SeznamRemeslniku.cz, zadala jsem si poptávku a dostala jsem nabídek přesně tak akorát, ze kterých jsem si vybrala. Příště již nebudu věci na internetu složitě vyhledávat, ale půjdu rovnou k Vám - ušetřím tak svůj drahocenný čas a nezahltí mi to email. Vřele všem doporučuji."

  Marcela Pokorná, Liberec

 • ""Používání SeznamRemeslniku.cz je pro mě ideální. Zadám poptávku a může se v klidu věnovat jiné své práci. Příjemně mě překvapila rychlost s jakou mi přišly nabídky a jejich kvalita. Šetřím tak čas i peníze a ještě si mohu přečíst hodnocení řemeslníka, abych věděl koho si pouštím do domu. Prostě jste perfektní. Děkuji.""

  Vlastimil Semerád, Jihlava

 • ""Nevědel jsem, koho si vybrat na zhotovení střechy. Pomocí Vaší služby SeznamRemeslniku.cz, jsem měl rozhodnuto za dva dny a ušetřil jsem 25% oproti původní nabídce. Nabídky byly přímo z okolí a v rozumném počtu. Jsem s Vaší službou plně spokojen a příště Váš web opět využiji.""

  Miroslav Hanák, Hradec Králové

 • ""Opakovaně jsem využil služby webu SeznamRemeslniku.cz. Rychlostí vyřízení poptávky jsem byl vždy mile překvapen. Jako jediní vyřizujete poptávky i o víkendu a řemeslnící, kteří se ozvou, jsou vždy z okolí. Vaše práce je velkou pomocí. S Vámi šetřím čas i peníze.""

  Tomáš Vrána, Beroun

 • ""Po jednoduchém zadání poptávky na SeznamRemeslniku.cz jsem druhý den obdržel pět nabídek. Poté jsem se kouknul na hodnocení řemeslníků a vybral si. Koupelnu už mám hotovou a ušetřil jsem 10.000,- Kč. Díky, budu Vás web i nadále používat!""

  Martin Kovář, Brno

 • ""Přes SeznamRemeslniku.cz jsem našla hodinového manžela Kamila Cita z Havířova a jsem naprosto spokojená. Služby překročily mé očekávání. Jako zdravotně a tělesně postižena bych bez těchto služeb (opravy, úklid, nákup) "nepřežila". Děkuji.""

  Hana Lapišová, Havířov

 • ""Do 24 hodin od zadání poptávky na Váš web jsem měl 5 nabídek a oproti mé původní představě jsem ušetřil 25%. Děkuji, budu tento web využívat i nadále.""

  Pavel Kratochvíl, Olomouc

Vložit referenci

Zadejte detajly reference


Najděte si svého řemeslníka na interaktivní mapě

 • "Dobrý den, jmenuji se Karel Libosvár a chtěl bych všechny varovat před Romanem Honem (www.facebook.com/roman.hon.7) Stavěli jsme dům a dohodli jsme se s ním, že nám dodělá sádrokarton a položí dlažbu a obklady. Sám se nabídl, tvrdíl o sobě, že je stavbyvedoucí, že to dříve dělal a že i teď občas pro známé něco dělá a že nedávno také obkládal koupelnu. Zachoval se jako podvodník a zloděj. Sádrokarton nedodělal, přestože dostal zaplaceno. Což činí 4 - 5 dní práce. Jeho manuální zručnost je taková, že po třech víkendech jeho práce, to musela týden jiná firma předělávat. Např. obezdíval vanu, kterou museli vybourat a znovu usadit, protože za ni zatékalo. Ze šesti otvorů vykroužených v dlaždičkách se musely 4 předělávat, protože se nestrefil na střed. Spárořez nemá cenu zmiňovat, stačí když řeknu, že v jedné místnosti mu spára utekla stranově o cca 2 cm v sousední řadě. A ikdyž to týden předělávali, stejně nestihli všechno a do něčeho se úplně odmítli pustit. K jeho profesním znalostem stačí poznamenat, že podle něho má finiš tmel na sádrokarton stejné mechanické vlastnosti jako základní tmel a dával nám do něho skelnou pásku. Že se do koupelky pod obklady a dlažbu dává hydroizolace to vůbec nevěděl. Mimochodem, jestli opravdu někomu dělal koupelnu, radím to předělat. Ta hydroizolace tam být musí. Kdo by měl zájem, mohu doložit fotky a všechno dokázat. S pozdravem Libosvár "

  Karell

 • "Hledala jsem nestandardní obloukové řešení kuchyňského baru. Pan Sigmund, kterého jsem našla přes Váš web, nejen že přišel se skvělými návrhy, jak bar technicky vyřešit, přišel i s návrhy vhodných materiálů, při práci nám pomohl i s pár dalšími truhlářskými pracemi v bytě. Je velmi ochotný, zručný, pečlivý a cena byla velmi příznivá. Moc děkujeme! "

  Ivona Páleníková

 • ""Tyto stránky plně odpovídají požadavkům jak poptávajících, tak i řemeslníků. Každý týden dostávám spoustu nabídek, na které odpovídám. Je to výhodné pro komunikaci s poptávajícími, kteří mají možnost zjistit věrohodnost registrované firmy. Rozhodně jsem spokojen.""

  Stavby SHP, Zednictví Martin Smolík

 • ""Byl jsem velmi překvapen, že během prvního týdne od mé registrace mi přislo několik zajímavých poptávek.""

  Ing. Martin Wallner, MBA

 • ""Díky Vám jsme našli spoustu nových klientů a navýšili zisk. Musíme říct, že celkový systém webu SeznamRemeslniku.cz je velmi dobře vymyšlen a také výborně funguje. Určitě budeme Vaše služby dále využívat.""

  Dan Vítek, Link spol s r.o.

 • ""Zaplatil jsem si tarif GOLD a dostávám každý týden několik poptávek přesně z mého oboru a okolí. Díky této službě mně roste počet zákazníků a tržby. Jsem maximálně spokojen a mohu jen doporučit, děkuji." "

  Ladislav Doležal, Habry

 • ""Vaše stránky se mi zdají být ze všech co jsem viděl nejlepší. Skutečně se v tom krásně hledá a poptávky odpovídají mým představám. Na rozdíl od jiných firem nezahlcujete můj email, ale posíláte přesně cílené poptávky.""

  Karel Kadlec-obkladač

 • ""S touto službou jsem plně spokojen. Díky tarifu GOLD mám kontakty na všechny poptávající a poptávky ze svého oboru. Děkuji a doporučuji.""

  Martin Červený, Fa-Stem - Stavební a údržbářské práce

 • ""Zvolil jsem tarif GOLD a jsem plně spokojen. Za pár stovek mám kontakty na všechny poptávající a perfektní poptávky ze svého oboru a z okolí v emailu. Děkuji a doporučuji.""

  Ing. Milan Šmíd - autodoprava

Vložit referenci

Zadejte detajly reference


 © 2009 - 2024 SeznamRemeslniku.cz

Kontakt | Reklama | Propagace | Často kladené otázky | Mapa webu