Seznam řemeslníků

Na našem webu je celkem 3091 poptávek,
jejichž finanční hodnota je 549 036 211

Najít kvalitního řemeslníka je k nezaplacení - u nás je to zdarma

Přihlášení firem
Registrovat se

Tip: napište pár písmen a vyberte si z nabídnutých kategorií.

 

Často kladené otázky

 1. Jak funguje SeznamRemeslniku.cz?
 2. Jak zadám novou poptávku?
 3. Proč zadat poptávku právě na SeznamRemeslniku.cz?
 4. Jak mám dodatečně změnit údaje (poptávka)?
 5. Co získám, když SeznamRemeslniku.cz doporučím svým známým?
 6. Proč bych měl jako poptávající hodnotit řemeslníka a vkládat fotky?


1. Jak funguje SeznamRemeslniku.cz?

Princip je velmi jednoduchý a dá se shrnout do následujících tří bodů:

 1. Vy si ZDARMA zadáte poptávku na zboží nebo služby
 2. My ji rozešleme vhodným řemeslníkům
 3. Vy si vyberete z obdržených nabídek

2. Jak zadám novou poptávku?

Stačí vyplnit formulář pro přidání poptávky. Na ten se dostanete přes levé menu, nebo přímo kliknutím zde. Vložení poptávky je úplně ZDARMA a poptávka se v systému zobrazí IHNED po našem schválení.

Na Váš email také vzápětí obdržíte zprávu s editačním kódem a odkazem, přes který můžete Vaší poptávku editovat.

3. Proč zadat poptávku právě na SeznamRemeslniku.cz?

 1. SeznamRemeslniku.cz je největší databáze řemeslníků
 2. Nekupujete zajíce v pytli - po obdržení nabídek od řemeslníků si můžete přečíst jejich hodnocení zákazníky
 3. Ušetříte čas i peníze - jelikož si můžete vybrat z více obdržených nabídek
 4. Vaši poptávku zasíláme jen přesně vybraným řemeslníkům z Vašeho okolí (neplatíte tak drahou dopravu z druhého konce ČR a nejste zahlceni nesmyslnými nabídkami)
 5. Jistota kvalitní práce - protože bude vědět, že mu vložíte hodnocení na SeznamRemeslniku.cz
 6. Vše je ZDARMA

4. Jak mám dodatečně změnit údaje (poptávka)?

Po zadání poptávky jsme Vám na účet zaslali potvrzující email. Součástí tohoto emailu bylo také heslo a přímý odkaz na editaci poptávky.
Na editaci Vaší poptávky se tedy dostanete, když na této stránce zadáte editační heslo z emailu.

Při editaci se Vám zobrazí podobný formulář jako při vkládání poptávky a můžete provést změnu/doplnění údajů.

5. Co získám, když SeznamRemeslniku.cz doporučím svým známým?

Řekněte o nás svým známým a získejte za každého 200,- Kč! Doporučte SeznamRemeslniku.cz svým známým, kamarádům, obchodním partnerům apod. a my Vás náležitě odměníme. Vaši známí ocení služby webu SeznamRemeslniku.cz a Vy dostanete zajímavý bonus. Více info zde: http://www.seznamremeslniku.cz/affiliate-program/.

6. Proč bych měl jako poptávající hodnotit řemeslníka a vkládat fotky?

Protože, když řemeslníci budou vědět, že jsou pod vaší kontrolou a dostanou hodnocení (nejlepším případě s fotkou zakázky), budou mít o důvod víc odvádět práci kvalitně. Přesně k tomu účelu náš web slouží - chceme Vám vytvořit seznam ověřených řemeslníků. Děláme to pro Vás.

Tím, že vložíte hodnocení, vyjádříte Váš vděk jeho práci a pomůžete ostatním poptávajícím, neboť Vaše hodnocení pro ně bude cennou radou při výběru řemeslníka.

 1. Jak se zaregistruji jako řemeslník?
 2. Jaké jsou ceny?
 3. Jak získám zakázky a přístup ke kontaktním údajům na poptávající?
 4. Má smysl reagovat na poptávku - mám šanci jako řemeslník získat poptávku?
 5. Musím platit z uzavřených obchodů provizi?
 6. Jak si nastavím, z jaké lokality chci dostávat poptávky?
 7. Jak mohu objednat Tarif GOLD?
 8. Jak mám dodatečně změnit údaje?
 9. Ztratil jsem své heslo, co mám dělat?
 10. Jak získám odznak spolehlivý řemeslník a k čemu slouží?
 11. Proč mám na svém profilu na SeznamRemeslniku.cz uvedeny konkurenční firmy z okolí?
 12. Co je přednostní zápis a jak ho mohu objednat?
 13. Proč mám jako řemeslník shánět reference a jak je získám?
 14. Jak si jako řemeslník k referenci přidám fotku?


1. Jak se zaregistruji jako řemeslník?

Pro registraci musíte vyplnit registrační formulář. Na ten se dostanete přímo kliknutím zde.
Během registrace si můžete vybrat, jestli se pouze zapíšete do katalogu s neplaceným zápisem, nebo si zvolíte tarif GOLD s množstvím výhod, jako je např. zasílání poptávek přímo na Váš email.

2. Jaké jsou ceny?

Zadání poptávky je ZDARMA.
Základní zápis řemeslníka je také ZDARMA.
Placený zápis GOLD s množstvím výhod (možnost registrace do více řemeslnických oborů, zasílání poptávek z vybraných oborů emailem) stojí pouze 1 490,- Kč na rok (Nejsme plátci DPH).

3. Jak získám zakázky a přístup ke kontaktním údajům na poptávající?

Jediný způsob, jak získáte trvalý a neomezený přístup ke kontaktním údajům na poptávající (a tudíž nové zakázky) je objednání Tarifu GOLD (viz. bod 7).

4. Má smysl reagovat na poptávku - mám šanci jako řemeslník získat poptávku?

Zadanou poptávku posíláme jen několika málo (cca 5-10) řemeslníkům, kteří jsou nejvhodnější z hlediska oboru, kvality a vzdálenosti. Poptávky posíláme co nejcíleněji, aby řemeslník, který dá poptávajícímu nabídku, měl reálnou šanci zakázku získat. Nabídce se tak vyplatí věnovat náležitou péči

Rozhodně nejdeme cestou rozesílání poptávky stovkám firem, jako u jiných webů.

5. Musím platit z uzavřených obchodů provizi?

Žádnou provizi z uzavřených obchodů přes náš portál neplatíte. Nebudete přece platit za věc, kterou jsme Vám slíbili – shánět Vám nové zakázky.

6. Jak si nastavím, z jaké lokality chci dostávat poptávky? (platí pouze pro Tarif GOLD)

Nejste-li na webu SeznamRemeslniku.cz dosud registrováni, nastavíte si požadované kraje při registraci zde.

Jste-li již zaregistrováni, musíte být pro objednání Tarifu GOLD přihlášeni (viz. bod 8). Po přihlášení se na stejném místě objeví tlačítko [Změnit údaje], kliknutím na něj se dostanete na formulář připomínající registrační formulář a dole si vyberte kraje (popř. celou ČR), z jakých chcete dostávat poptávky.

7. Jak mohu objednat Tarif GOLD?

Nejste-li na webu SeznamRemeslniku.cz dosud registrováni, objednáte Tarif GOLD zde.

Jste-li již zaregistrováni, musíte být pro objednání Tarifu GOLD přihlášeni (viz. bod 6). Po přihlášení se nahoře objeví tlačítko [Tarif GOLD], kliknutím na něj se dostanete na formulář, kde si zvolíte požadované obory (až 6 oborů). Nakonec klikněte na "Objednat".

8. Jak mám dodatečně změnit údaje?

Změnit své zadané údaje můžete po přihlášení. Přihlášení provedete zadáním svého IČO a hesla (tyto údaje jste zadávali při registraci a také jsme Vám je zasílali na Váš email) do přihlašovacího formuláře vpravo nahoře.

Po přihlášení se na stejném místě objeví tlačítko [Změnit údaje]kliknutím na něj se dostanete na formulář připomínající registrační formulář, kde můžete své údaje změnit.

9. Ztratil jsem své heslo, co mám dělat?

Pokud jste si neměnili heslo, měli byste mít email s Vaším heslem ve Vaší emailové schránce. Pokud už tento email nemáte, použijte formulář pro zaslání hesla formulář pro zaslání hesla (Vaše staré heslo obnovit nemůžeme, jelikož se na server ukládají v zašifrované podobě. Tedy ani my neznáme Vaše původní heslo.).

Na Váš email přijde zpráva s novým heslem.

10. Jak získám odznak spolehlivý řemeslník a k čemu slouží?

Vážíme si kvalitních a dobře hodnocených řemeslníků. Proto jsme pro Vás připravili možnost používat odznak "Spolehlivý řemeslník". Odznak vypadá takto:

Ve svém profilu ho najdete v pravém horním rohu, když získáte 5 kladných hodnocení. Tímto odznakem se řemeslníci řadí mezi špičkové firmy a jsou pro zákazníky daleko více důvěryhodnými.

Jakmile získáte tento odznak, budete o tom informování emailem a přijde Vám kód odznaku "Spolehlivý řemeslník", který si můžete vložit dokonce i na svůj web.

11. Proč mám na svém profilu na SeznamRemeslniku.cz uvedeny konkurenční firmy z okolí?

Jelikož máte bezplatný tarif. Na stránce firem s bezplatným tarifem jsou zobrazeny konkurenční firmy z okolí. Chcete-li mít firemní profil bez konkurenčních firem, musíte si objednat tarif GOLD (viz. bod 7). Jedině s Tarifem GOLD získáte Firemní Profi zápis bez konkurenčních firem v okolí.

12. Co je přednostní zápis a jak ho mohu objednat?

Přednostní zápisy se zobrazují nad všemi bežnými zápisy jako první v pořadí a jsou tak nejvíce vidět. Navíc jsou přednostní zápisy označeny cedulkou "DOPORUČUJEME". Jde o velice účinnou formu reklamy pro Vaši firmu vzhledem k tematickému zaměření webu a vzhledem k tomu, že náš web navštíví více než 500.000 lidí měsíčně. Cena je pouze 500 Kč / měsíc.

Jak lze PŘEDNOSTNÍ ZÁPIS objednat? Stačí se přihlásit na webu (viz. bod 8). Poté se Vám objeví nápis „Přednostní zápis“ - na tento nápis klikněte, vyberte požadovaný obor a počet měsíců, na které chcete přednostní zápis objednat a klikněte na „Objednat pozici“.

13. Proč mám jako řemeslník shánět reference a jak je získám?

Základem úspěchu celého našeho systému jsou reference. Věnujte proto trochu času jejich získání. Řemeslníci jsou na SeznamRemeslniku.cz řazeni dle počtu kladných hodnocení svými zákazníky. Chcete-li, aby Vás potencionální zákazníci u nás co nejvíce viděli, je třeba, abyste získali co nejvíce kladných hodnocení. K tomuto účelu jsme pro Vás vytvořili nástroj, kterým oslovíte své známé, obchodní partnery či zákazníky a požádáte je, aby Vám vložili hodnocení.

Co pro to máte udělat? Stačí se přihlásit (viz. bod 8) a objeví se Vám červený nápis „Požádejte své zákazníky o Vaše hodnocení“ - na tento nápis klikněte, zadejte emailové adresy a zvolte druh přednastavené šablony (zákazník, obchodní partner, kamarád). Šablonu si můžete libovolně upravovat. Nakonec klikněte na „Odeslat“ a Vaše žádost se automaticky všem rozešle.

14. Jak si jako řemeslník k referenci přidám fotku?

Vytvořili jsme pro Vás nástroj, pomocí kterého můžete k Vašim hodnocením zákazníky PŘIDAT FOTKY. S fotkami bude Vaše hodnocení pro ostatní zákazníky daleko věrohodnější a Vaše prezentace profesionálnější.

Pro PŘIDÁNÍ FOTEK musíte být přihlášeni (viz. bod 8). Po přihlášení se nahoře objeví tlačítko "Přidat fotky k hodnocení", kliknutím na něj se dostanete na přehled Vašich hodnocení. Vyberte si, ke kterému hodnocení chcete přidat fotky a přidejte fotky kliknutím na tlačítko "Přidat fotky"

 © 2009 - 2024 SeznamRemeslniku.cz

Kontakt | Reklama | Propagace | Často kladené otázky | Mapa webu