Seznam řemeslníků

Na našem webu je celkem 3091 poptávek,
jejichž finanční hodnota je 549 036 211

Najít kvalitního řemeslníka je k nezaplacení - u nás je to zdarma

Přihlášení firem
Registrovat se

Tip: napište pár písmen a vyberte si z nabídnutých kategorií.

Informace pro poptávající

 

Jak funguje SeznamRemeslniku.cz

SeznamRemeslniku.cz Vám jako jediný web nabízí absolutně komplexní služby. Je jen na Vás, kterou ze tří zcela unikátních funkcí při výběru řemeslníka zvolíte:


Najít kvalitního řemeslníka na pár kliknutí je k nezaplacení, u nás je to ZDARMA.

1. Poptávací řízení

 1. Vy si ZDARMA zadáte poptávku na zboží nebo služby
 2. My ji rozešleme vhodným řemeslníkům
 3. Vy si vyberete z obdržených nabídek

Díky poptávacímu řízení získáte nejnižší cenu a ušetříte čas.
Služba je zcela ZDARMA. Poptávácí řízení Vám ušetří až 30 % z běžné ceny!

Zadat poptávkuVložit poptávku zdarma

2. Vyhledávání pomocí interaktivní mapy

Chcete-li svého řemeslníka najít ihned bez poptávacího řízení nabízí Vám SeznamRemeslniku.cz naprosto nový a unikátní způsob vyhledávání, který Vám umožní jednoduchým a intuitivním způsobem najít přesně to, co hledáte.

Mapa Řemeslníků pracuje s jedinečnou funkcí RÁDIUS, pomocí které snadno najdete požadovaný kontakt ve Vašem okolí. Stačí zadat město odkud jste, požadovaný řemeslnický obor a okruh v km, ve kterém se má hledat. Během pár kliknutí tak najdete požadovaného řemeslníka. Vyhledávání pomocí interaktivní mapy s funkcí rádius nenaleznete na žádném podobném webu.

A to není vše. U řemeslníka, kterého vyhledáte pomocí Mapy Řemeslníků, si v jeho detailu budete moct přečíst, jaké je Hodnocení Řemeslníka od předchozích zákazníků a prohlédnout si i fotogalerii jeho prací. Na databázi hodnocení řemeslníků pracujeme ve spolupráci s Vámi. Tím, že přispějete svou zkušeností či fotkou z realizované zakázky, pomáháte druhým i sobě, neboť seznam ověřených řemeslníků ve Vašem okolí je tu pro Vás.

Hodnocení řemeslníka můžete psát v jeho detailu stránky na webu SeznamRemeslniku.cz nebo posílat na email Z Vašich hodnocení řemeslníků odměnímě každých 14 dní jedno částkou 500,- Kč. Výherce naleznete na Facebooku a na tomto webu vlevé části v sekci Akce/novinky.

3. Diskuzní fórum

V Diskuzním fóru můžete získat cenné rady, tipy, návody, můžete diskutovat s ostatními poptávajícími i řemeslníky či se podělit s ostatními o své zkušenosti a nápady.

 
 

Co Vám to přinese

Všichni víme, jak v dnešní době je velice obtížné najít kvalitního zedníka, elektrikáře či instalatéra. Na našem webu je situace zcela opačná, řemeslníka nemusíte hledat Vy, ale řemeslník si najde Vás sám, a to zcela ZDARMA.

SeznamRemeslniku.cz je jediný internetový portál svého druhu, který vám zcela ZDARMA najde tu nejvýhodnější nabídku na výrobek či službu, které sháníte. Stačí do systému vložit Vaši poptávku a my ji za Vás po schválení během pár minut rozešleme celé řadě ověřených a vhodných řemeslníků registrovaných v našem systému. Následně obdržíte mnoho konkrétních nabídek, ze kterých si vyberete tu nejvýhodnější pro Vás, např. dle referencí řemeslníka nebo dle nejnižší nabídnuté ceny.

Díky poptávajícímu řízení získáte následující výhody:

 1. Řemeslníky nemusíte složitě shánět
 2. Aby se o Vaší poptávce řemeslníci dozvěděli, zařídíme my
 3. Ušetříte čas i peníze
 4. Získáte více nabídek
 5. Vyberete si tu nejvýhodnější nabídku pro Vás
 6. Ušetříte až 30 % z průměrné ceny
 7. Vše je pro Vás zcela ZDARMA
 
 

Reference spokojených poptávajících

 • "Olomouc – Firma Okno-servis – pan Pavel Vybíral po mně dnes (8.1.2013) při mém telefonickém dotazu žádal 150,– Kč (!) za nákup 10 kusů náhradních plastových úchytek na řetízky žaluzií. Tytéž jsem později koupila jinde, kus za tři koruny. Nechávám bez komentáře. "

  Jana2013

 • "Chci vyjádřit svou plnou spokojenost s vaším webem, který mi pomohl s prací na rekonstrukci elektrického rozvodu (Cu místo Al) spolu s rekonstrukcí 2 pokojů (stěny - štuk+vymalování, plovoucí podlaha). Rychlá odpověď na poptávku, rychlé provedení, koordinovaná práce i přes víkend. Vím kam se příště obrátit v případě podobných úprav v bytě."

  Jaroslav Král, Praha - Jižní Město

 • "Po dlouhém čase stráveném vyhledáváním u počítače jsem si již nevěděla rady. Objevila jsem však web SeznamRemeslniku.cz, zadala jsem si poptávku a dostala jsem nabídek přesně tak akorát, ze kterých jsem si vybrala. Příště již nebudu věci na internetu složitě vyhledávat, ale půjdu rovnou k Vám - ušetřím tak svůj drahocenný čas a nezahltí mi to email. Vřele všem doporučuji."

  Marcela Pokorná, Liberec

 • ""Používání SeznamRemeslniku.cz je pro mě ideální. Zadám poptávku a může se v klidu věnovat jiné své práci. Příjemně mě překvapila rychlost s jakou mi přišly nabídky a jejich kvalita. Šetřím tak čas i peníze a ještě si mohu přečíst hodnocení řemeslníka, abych věděl koho si pouštím do domu. Prostě jste perfektní. Děkuji.""

  Vlastimil Semerád, Jihlava

 • ""Nevědel jsem, koho si vybrat na zhotovení střechy. Pomocí Vaší služby SeznamRemeslniku.cz, jsem měl rozhodnuto za dva dny a ušetřil jsem 25% oproti původní nabídce. Nabídky byly přímo z okolí a v rozumném počtu. Jsem s Vaší službou plně spokojen a příště Váš web opět využiji.""

  Miroslav Hanák, Hradec Králové

 • ""Opakovaně jsem využil služby webu SeznamRemeslniku.cz. Rychlostí vyřízení poptávky jsem byl vždy mile překvapen. Jako jediní vyřizujete poptávky i o víkendu a řemeslnící, kteří se ozvou, jsou vždy z okolí. Vaše práce je velkou pomocí. S Vámi šetřím čas i peníze.""

  Tomáš Vrána, Beroun

 • ""Po jednoduchém zadání poptávky na SeznamRemeslniku.cz jsem druhý den obdržel pět nabídek. Poté jsem se kouknul na hodnocení řemeslníků a vybral si. Koupelnu už mám hotovou a ušetřil jsem 10.000,- Kč. Díky, budu Vás web i nadále používat!""

  Martin Kovář, Brno

 • ""Přes SeznamRemeslniku.cz jsem našla hodinového manžela Kamila Cita z Havířova a jsem naprosto spokojená. Služby překročily mé očekávání. Jako zdravotně a tělesně postižena bych bez těchto služeb (opravy, úklid, nákup) "nepřežila". Děkuji.""

  Hana Lapišová, Havířov

 • ""Do 24 hodin od zadání poptávky na Váš web jsem měl 5 nabídek a oproti mé původní představě jsem ušetřil 25%. Děkuji, budu tento web využívat i nadále.""

  Pavel Kratochvíl, Olomouc

 
 

Ještě váháte?

Zadejte si ZDARMA poptávku a přesvědčte se, že to funguje.

Zadat poptávkuVložit poptávku zdarma
 © 2009 - 2024 SeznamRemeslniku.cz

Kontakt | Reklama | Propagace | Často kladené otázky | Mapa webu